Ferry Resort

Poznaj Ferry Resort


Ferry Resort to nowoczesny kompleks usytuowany w spokojnej okolicy jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych nad polskim morzem. Niebanalna stylistyka obiektu tworząca spójną kompozycję lekkości, nowoczesności i luksusu pozwoli poczuć się wyjątkowo, a otwartość personelu oraz tradycyjna polska gościnność spowodują, że każdy, kto raz obrał kurs na Ferry Resort w Mielnie zapragnie wrócić tu ponownie.

Nadmorski Ferry Resort posiada w swojej ofercie komfortowe pokoje i apartamety o różnych standardach, dedykowanych dla turystów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz osób podróżujących służbowo. Wnętrza zaaranżowane z niezwykłą starannością oraz liczne udogodnienia zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającym gościom. Sprawdź dlaczego warto zatrzymać się właśnie u nas…

Zobacz nasze pokoje
W części bufetowej Goście Ferry Resort zasmakują codziennie przygotowywanych, pysznych i zdrowych śniadań, składających się m.in. z propozycji minimum dwóch dań ciepłych, świeżego pieczywa, wyboru wędlin i serów, mięs pieczonych i ryb wędzonych, warzyw, sałatek oraz past. Wśród propozycji obiadokolacji znajdują się codziennie inne dania kuchni polskiej i międzynarodowej podane w towarzystwie warzyw sezonowych i sałatek.

Centrum biznesowe Ferry Resort odpowiada na kluczowe potrzeby współczesnych przedsiębiorstw, firm szkoleniowych oraz organizatorów turystyki biznesowej. Doskonała lokalizacja w centrum wybrzeża Bałtyku, komfortowa baza noclegowa, profesjonalna infrastruktura konferencyjna obejmująca łącznie 1200 m2 powierzchni oraz doświadczona obsługa pozwala na organizację takich wydarzeń jak wystawy, prezentacje, szkolenia, konferencje, warsztaty, bankiety, spotkania biznesowe i rekrutacyjne oraz wiele innych.

Mielno położone jest w północno-zachodniej części Polski nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Posiada bogate walory turystyczne oraz rozbudowaną infrastrukturę pozwalającą na przyjmowanie gości przez cały rok. Miasto doceniane jest przez podróżnych przede wszystkim za czyste plaże, kąpieliska letnie, Promenadę Przyjaźni, dobrze rozwiniętą bazę hotelową, gastronomiczną i rozrywkową.

W przyszłości oddamy do Państwa dyspozycji kolejne atrakcje takie jak: Instytut SPA, strefa saun, basen, mini basen dla dzieci, jacuzzi, pokój zabaw dla dzieci, siłownia, klub nocny / dyskoteka, kręgielnia. Jednocześnie informujemy, że prowadzone prace ze względu na swój charakter i lokalizacje nie wpływają na komfort pobytu w obiekcie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie
Pokaż na mapie