Ferry Resort

Wystawy i prezentacje

Zachęcamy do organizacji eventu, który wykroczy ponad oczekiwania uczestników i spełni szereg funkcji dodatkowych. Zapewnimy komfortowy nocleg i wyżywienie w miejscu wydarzenia, stworzymy przyjazną płaszczyznę do rozmów, pozwolimy na integrację świdowiska branżowego, a także na zbudowanie pozytywnej relacji i solidnego fundamentu współpracy biznesowej.  

Prezentacja usługi lub produktu oraz pokazanie jego najważniejszych atutów gwarantuje firmie wysokie wyniki sprzedażowe. Warto zadbać o właściwą atmosferę i otoczenie, w którym odbędzie się takie wydarzenie. Miejscem stworzonym do tych celów są przestrzenie wystawiennicze Ferry Resort, w których doświadczony pesonel zadba o wszelkie potrzeby organizatorów oraz zaproszonych gości.

Działalność targowo-wystawiennicza ma na celu pobudzanie aktywności handlowej poprzez umożliwienie konfrontacji sprzedawców (producentów, importerów, hurtowników) z kupującymi. W ostatnm czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się kameralne spotkania targowe w prestiżowych wnętrzach, które dają więcej możliwości, niż tradycyjne centra wystawiennicze. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą propozycją!

Pokaż na mapie