Ferry Resort

Uroczystości w Ferry Resort

Nowoczesny i wszechstronny Ferry Resort to idealne miejsce by w rodzinnym gronie spotkać się przy okazji tak ważnych uroczystości jak urodziny, chrzciny czy komunia. Nasza doświadczona, w organizacji wszelkich przedsięwzięć, kadra z przyjemnością zorganizuje również Wasze przyjęcie rodzinne, firmowe czy szkolne. Podaruj sobie i bliskim radość wspólnie spędzonego czasu.

Możliwości infrastrukturalne obiektu pozwalają na zorganizowanie zarówno małych uroczystości w gronie najbliższych, jak i dużych hucznych imprez, z całą paletą towarzyszących im atrakcji. Indywidualne podejście do każdego gościa pozwoli zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób chcących zorganizować uroczystość w Ferry Resort w Mielnie. Imieniny, urodziny, spotkania rodzinne i integracyjne! – to i wiele więcej zorganizujemy właśnie dla Ciebie!

Najbardziej wyjątkowe okazje, to takie, które zdarzają się tylko raz w życiu. Przyjęcia z okazji Chrztu Świętego oraz przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, z pewnością do takich należą. Spraw, aby Twoje dziecko czuło Twoją obecność w tym dniu, oddając w nasze ręce organizację przyjęcia dla Twych bliskich, w całości możesz poświęcić się współprzeżywaniu radosnych i wyjątkowych chwil.

Mając do dyspozycji piękne sale bankietowe, Ferry Resort to idealne miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju Bali i Bankietów. Uroczysta oprawa i dekoracja nowoczesnej Sali zachwyci wszystkich gości. Profesjonalna kadra zapewni obsługę kelnerską na najwyższym poziomie, opiekę podczas całej uroczystości a także realizację wszelkich atrakcji dodatkowych, które będą zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

w Ferry Resort
Pokaż na mapie