Ferry Resort
A lazy image

Poznaj Ferry Resort


Ferry Resort to nowoczesny kompleks usytuowany w spokojnej okolicy jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych nad polskim morzem. Niebanalna stylistyka obiektu tworząca spójną kompozycję lekkości, nowoczesności i luksusu pozwoli poczuć się wyjątkowo, a otwartość personelu oraz tradycyjna polska gościnność spowodują, że każdy, kto raz obrał kurs na Ferry Resort w Mielnie zapragnie wrócić tu ponownie.
photo alt text
Nadmorski Ferry Resort posiada w swojej ofercie 102 komfortowe pokoje i apartamenty o różnych standardach, dedykowane dla turystów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz osób podróżujących służbowo. Wnętrza zaaranżowane z niezwykłą starannością oraz liczne udogodnienia zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającym gościom. Sprawdź dlaczego warto zatrzymać się właśnie u nas…
photo alt text
W części bufetowej Goście Ferry Resort zasmakują codziennie przygotowywanych, pysznych i zdrowych śniadań, składających się m.in. z propozycji minimum dwóch dań ciepłych, świeżego pieczywa, wyboru wędlin i serów, mięs pieczonych i ryb wędzonych, warzyw, sałatek oraz past. Wśród propozycji obiadokolacji znajdują się codziennie inne dania kuchni polskiej i międzynarodowej podane w towarzystwie warzyw sezonowych i sałatek.
photo alt text
Mielno położone jest w północno-zachodniej części Polski nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Posiada bogate walory turystyczne oraz rozbudowaną infrastrukturę pozwalającą na przyjmowanie gości przez cały rok. Miasto doceniane jest przez podróżnych przede wszystkim za czyste plaże, kąpieliska letnie, Promenadę Przyjaźni, dobrze rozwiniętą bazę hotelową, gastronomiczną i rozrywkową.

Już wkrótce oddamy do Państwa dyspozycji kolejne atrakcje takie jak: Instytut SPA, strefa saun, basen, mini basen dla dzieci, jacuzzi, pokój zabaw dla dzieci, siłownia, klub nocny / dyskoteka, kręgielnia, restauracja a la carte, strefa co-working, centrum konferencyjne. Jednocześnie informujemy, że prowadzone prace ze względu na swój charakter i lokalizacje nie wpływają na komfort pobytu w obiekcie.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie
Pokaż na mapie